Son güncellenme :11.01.2017 14:37

Anasayfa > > 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

11.01.2017 Çar, 14:37

Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği  tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla yemek düzenlendi. Büyük Kulüp’te düzenlenen etkinlikte derneğin kurucuları ve çeşitli dallarda başarılı olan gazetecilere plaketleri verildi.

10 Ocak Salı Günü Gazeteciler Günü nedeni ile ilk olarak sabah saatlerinde Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu düzenlendi. Gün boyu dernek yöneticilerini  Karabük İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay yanı sıra Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi ve AK Parti İl Başkanı ile Yöneticileri başta olmak üzere çok sayıda kişi kutlama ziyaretinde bulundu.

 

Karabük Gazeteciler ve İletişim derneği yönetimi tarafından ise akşam saatlerinde Büyük Kulüp’te üyelerinin katılımı ile yemek düzenlendi.

Geceye Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Taner Soylu, Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan, ve ADD Karabük Şube Başkanı Osman Natıroğlu da konuk olarak katıldı.

Dernek Başkanı Osman Çetinkaya ve Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yaptığı kutlama konuşmalarının ardından,  dernek kurucu üyelerinden Karabük Gündem, Karabük Net Haber, Karabük Haber, Meydan, BRTV, Haber Sancak ve Yenice gazetelerine katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Çalışan gazeteciler adına Zafer Acar (Programcı), Nimet Soylu (Gazeteci) ve Ahmet Özler’e (AA-Gazeteci) birer plaketle günün anlamı gereği  ödül verilirken yine özel mansiyon ödüllerini de Osman Natıroğlu, Ayrtekin Kuş ve Osman Çetinkaya aldı.

Dernek yönetimi tarafından şehitler anısına eğlence tertiplenmedi.

1.417 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Tayyar Turgut

Toplumun bilgilendirilmesinde aydınlanmasında üst katkıları olan gazetecilerimizin günlerini kutluyorum.Karabükümüze ve çevremizi şuurlanması adına tarafsız ve duyarlı gazetecilik ve yayıncıliklarından dolayı değerli şahsiyet Sayın Mehmet Cetinkaya Beyi ekibini tebrik ediyorum sağlıklı mutlu ve huzurlu nice yıllar diliyorum

11.01.2017, 17:31