Son güncellenme :11.02.2017 13:06

Anasayfa > > 2017 Yılı Orman Ürünleri Tahsis Termin Planının Belirlenmesi Toplantısı Düzenlendi

11.02.2017 Cts, 13:06

 

 10.02.2017 tarihinde Orman Satış Usul ve Esasları Hakkındaki yönetmeliğin 9. Maddesine göre tahsis alamaya hak kazanan müşterileri ile  tahsis termin palanlarının belirlendiği toplantı Bölge Müdürlüğü sosyal tesislerinde düzenlendi.

 

Toplantıya Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Bölge Müdür Yardımcısı Engin Keleş, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan, BTİ Şube Müdürü Şevket Eraslan ile orman ürünü işleyen firmaların yöneticileri katıldı.

 

Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel yaptığı konuşmada “  tahsisli satışların 2016 yılında başladığını, bu yılda devam ettiğini 2017 yılı dikili damgalarının devam ettiğini, Bölge Müdürlüğü olarak tahsis planlamasının yapıldığını, müşterilerimizce Orman Genel Müdürlüğümüz ile imzaladıkları protokol gereği termin planlarının hava ve arazi şartlarına göre planlamasının yapılması gerektiğini, dikili satışları orman köylümüz ile birlikte yapılması gerektiğini belirtti. Orman yol ağımınızda yapacağımız çalışmalar ile güçlendirilmesiyle taşıma, nakliye ve depolama sorunu kalmayacak.  “ dedi.

 

Toplantı 2016 yılında İşletme Müdürlükleri bazında  yapılan tevziatlar ve gerçekleşmeler ile 2017 yılı programlarının sunumlar eşliğinde irdelenmesine müteakip yapılan değerlendirmenin ardından toplantı sona erdi.

988 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.