Son güncellenme :17.06.2017 15:21

Anasayfa > > Başkan Aksoy’a Teşekkür Plaketi

17.06.2017 Cts, 15:21

SAFRANBOLU BELEDİYESİNİN DE DESTEKLERİ İLE BU YIL 4. SÜ DÜZENLENEN ALTIN SAFRAN KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI, KATILIM SAĞLAYAN TÜM KURUMLARIN BÜYÜK BİR UYUM VE KARDEŞLİK HAVASINDA TAMAMLANDI. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE SONA EREN TURNUVANIN ARDINDAN TURNUVA KOMİTESİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI DR. NECDET AKSOY’A VERDİĞİ DESTEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.
Komiteye teşekkür eden Başkan Aksoy, bu yıl ki turnuva yine tüm katılımcıların büyük bir fair play örneği göstermeleri ile tamamlandı. Ben öncelikle tüm takımları tebrik ediyorum. Bununla birlikte turnuva komitesini de başarılı bir organizasyon gerçekleştirdikleri için kutluyorum. Turnuva Safranbolu’daki kurumlar arası birlik beraberliği pekiştirmek, diyalogları üst seviyelere çıkarmak üzere tertiplenirken amacına ulaştığını düşünüyorum” dedi.
Bu yıl bir değişiklik yapılarak bilindik metal plaketler yerine SAKEM tarafından üretilen ve tamamen ahşaptan yapılan plaketlerin takımlara verildiğini kaydeden Aksoy; “ Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi alanında tek olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. SAKEM bu alanda da bir farklılık yarattığını gösterdi. Ben yeniden komitemize, katılım sağlayan takımlara ve SAKEM çalışanlarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.