Son güncellenme :10.10.2016 17:03

Anasayfa > > Başkan Vergili Şirinevler Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

10.10.2016 Pts, 17:03

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasına Şirinevler Mahallesi ile devam etti.

 

Vatandaşların, mahallelerinde yaşadıkları sorunları bizzat kendilerinden dinlemek ve yapılacak çalışmaları da bu doğrultuda yürütmeyi hedefleyen Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasını hayata geçirerek her gün bir mahallede oluşturulan Başkanlık Makamında mahalle sakinleri ile bir araya geliyor.

 

Mahallelerinde ki eksikliklerle ilgili bilgiler veren Şirinevler Mahallesi Muhtarı Ozan Özçelik, mahallelerinde yapılan çalışmalar ile ilgili Başkan Vergili’ye mahalle sakinleri adına teşekkür etti. Gezici Başkanlık Makamında konuşan Başkan Vergili; “Şirinevler Mahallesinde asfalt, kaldırım, su, çocuk parkı problemleri kalmadı. Şirinevler Mahallesinde 30- 35 sorun varken şimdi ise 3-5 küçük sorun konuşuyoruz. Onlarda temizlik ve hasar gören çocuk parkları. Temizlik konusunda biraz da vatandaşlarımızın duyarlı olması gerekmektedir. Hürriyet Mahallesinde 2 temizlik işçisi olmasına rağmen temizliğe yetişemiyorlar. Baktığımızda sigara izmaritleri ve çöpler çöp kovasının yanlarında her 5 metrede bir çöp kovası olmasına rağmen yinede vatandaşlarımızın yerlere çöp atmasını anlam veremiyorum” dedi.

 

Başkan Vergili mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Şirinevler Mahallesindeki Gezici Başkanlık Ofisi için oluşturulan Başkanlık Makamından ayrıldı. Başkan Vergili Gezici Başkanlık Ofisi uygulamasına 11 Ekim Salı günü saat 10:00 – 12:00 arası Öğlebeli Mahallesi ile devam edecek.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.