Son güncellenme :17.02.2017 13:59

Anasayfa > > Batı Karadeniz Veteranlar Liginde Yedinci Hafta Maçları Hafta Sonu Oynanacak

17.02.2017 Cum, 13:59

TMVFL TÜRKİYE MASTERLER VE VETERANLAR FUTBOL LİGİ BATI KARADENİZ LİGİ 7. HAFTA GRUP MAÇLARI HAFTA SONU OYNANACAK.vet
SAMSUN KENDİ EVİNDE ÇORUM’U AĞIRLAYACAK
Batı Karadeniz Liginde lider durumda bulunan Samsun Metro Veteranlar en yakın takipçisi 2. sırada bulunan Çorum HititMasterler’i cumartesi günü kendi evinde ağırlayacak. Zirveyi yakından ilgilendiren maç saat 11.00’de 19 Mayıs stadı yanı 1 nolu sentetik sahada oynanacak. Topladığı 13 puanla lider durumda bulunan Samsun Metro Veteranlar’ı 11 puan ve averajla Çorum Hitit Masterler ve Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar takımları takip ediyorlar.
KARABÜK KAZANMAK İSTİYOR
Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar takımı pazar günü kendi sahasında Akçakoca Gökspor Veteranlar takımını konuk edecek. Kazanarak zirveden kopmak istemeyen Karabük Veteranlar rakibi ile Yenice ilçe sentetik sahasında saat 14.00’te karşılaşacak. Akçakoca Gökspor Veteranlar takımı ise deplasmanda ilk puanını kazanmak istiyor.
ZONGULDAK VETERANLAR – BARTIN KOZCAĞIZ BELEDİYESPOR
Grupta 4. ve 5. sıraları paylaşan ve zirveden kopmak istemeyen Zonguldak Veteranlar – Bartın Kozcağız Belediyespor maçı cumartesi günü saat 14.00’de Fener sahasında oynanacak. Bartın Kozcağız 9, Zonguldak Veteranlar ise 6 puanla grupta birbirlerini takip ediyorlar.

1.209 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.