Son güncellenme :10.09.2016 17:38

Anasayfa > > Belediye Ekipleri Bayramda 7/24 Görev Başında

10.09.2016 Cts, 17:38

Safranbolu Belediyesine Bağlı Bulunan Fen İşleri, Zabıta, Temizlik İşleri, Mezarlık Hizmetleri Gibi Birçok Müdürlük Yaptıkları Çalışmalar İle Safranbolu’da Yaşayan Ve Dışarıdan Gelerek Safranbolu’yu Ziyaret Edecek Olan Misafirlerin Bayramı Rahat Geçirebilmeleri İçin Çalışmalarını Tamamladılar.Konu ile ilgili bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy; “ Belediye olarak 24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız “ dedi.

Safranbolu Belediyesinin her bayram öncesi yaptığı gibi bu bayramda da hazırlıklarını tamamlayarak halkımızın bayramı daha rahat geçirebilmeleri için çeşitli çalışmalar yaptığını dile getiren Başkan Aksoy açıklamasında şunları söyledi; “ Belediyemize bağlı bulunan Zabıta müdürlüğü ekiplerimiz her zaman olduğu gibi halkımızın sağlığını korumak için denetimlerini bayram süresince sürdürecek. Fen İşleri Müdürlüğümüz yıl boyunca oldukça başarılı devam eden asfalt çalışmalarına son aşamaya gelirken, Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ise gerek ana gerekse ara yollarda yıkama ve temizlik çalışmalarını yine bayram boyunca devam ettirecek. Yakın zamanda halkımızın hizmetine sunduğumuz ve vatandaşlarımızın da takdirini kazanan Mezarlık Hizmet Müdürlüğümüz ise Arife günü vefat eden akrabalarına dua etmek için gelecek olan vatandaşlarımızın kabristanlara daha rahat ulaşabilmeleri için çalışmalarını tamamladı. Tüm mezarlık yolları asfaltlanırken, mezar aralarına yalpın ara patika yollar ile de ziyaretçiler ayakları çamura değmeden rahatça dualarını edebilecekler. Yine halkımız 24 saat görevde olan Alo 153 Beyaz Masa hattı ile birimlerimize sorunlarının giderilmesi anlamında rahatça ulaşabilecek ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizde yaz ayları boyunca devam ettikleri ilaçlama çalışmalarına devam edecekler.

Safranbolu’nun Kurban Bayramına hazır olduğunu ifade eden Başkan Aksoy; “ Bu vesile ile bir kez daha siz Safranbolulu hemşerilerimle birlikte huzur içerisinde bayrama erişmenin mutluluğunu yaşadığımı belirtiyor, bayramı sevdikleriniz ile birlikte huzur, mutluluk, sağlık ve esenlik içerisinde geçirmenizi Cenabı haktan niyaz ediyorum “ dedi.

1.963 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.