Son güncellenme :31.05.2017 13:00

Anasayfa > > Belediye Personeli Maaşlarını Ziraat Bankasından Alacak

31.05.2017 Çar, 13:00

SAFRANBOLU BELEDİYESİ VE ZİRAAT BANKASI SAFRANBOLU ŞUBESİ ARASINDA YAPILAN PROTOKOLLE BELEDİYE PERSONELİ MAAŞLARINI ZİRAAT BANKASINDAN ALACAK.
Protokol imza töreninde konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “ Ziraat Bankası Safranbolu Şubesi ile tüm personelimizin maaşlarının ödenmesi hususunda 3 yıllığına anlaşmaya varmış durumdayız.  Bundan sonra personel maaş ödemelerimiz Ziraat Bankası üzerinden gerçekleşecek.  Daha önceki yıllarda da aynı bankamız ile çalışmış ve memnuniyetimiz baki idi. Yeniden Ziraat Bankası ile devam edeceğiz.  Gerçekleştirilen ihalede Ziraat bankası en yüksek katılımı vererek ihaleyi almış oldu. Bizlere göstermiş oldukları güven ve personelimize vermiş oldukları promosyon ödemesi bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Ayrıca bu promosyon bedeli ilimizde şimdiye kadar verilmişi en yüksek bedeldir.  Tüm personelim adına kendilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ziraat bankası Safranbolu Şube Müdürü Ünal Kabadayı ise yapılan maaş protokolü 3 yıllık olup, kişi başı 2. 200 TL bir bedelle peşin ödeme şeklinde anlaştık. Bizlerde başkanımıza teşekkür ediyoruz.  “ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.