Son güncellenme :11.09.2016 18:41

Anasayfa > > Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’dan Kurban Bayramı Mesajı

11.09.2016 Paz, 18:41

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet CEYLAN , Hac ibadeti nedeniyle Suudi Arabistan’da . Mehmet Ceylan , kurban bayramı öncesi Tüm Hemşerilerinin bayramını tebrik eden bir mesaj yayınladı . Ceylan mesajında şunları kaydetti ;

Bayramlar, millet olarak dayanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik duygularımızın en üst seviyede yaşandığı, sevgi, dostluk, kardeşlik ve manevi duygularının en üst seviyede hissedildiği müstesna günlerdir.
Rahmet ve bereketin inkişaf ettiği bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Öncelikle şehit ailelerimiz başta olmak üzere milletimizin ve İslam âleminin Bayramını kutluyor, huzur ve barışa vesile olmasını diliyorum.

Paylaşmanın, kardeşliğin ve dayanışmanın sembolü olan Kurban Bayramına, ülkemizde yaşanan üzücü olaylardan dolayı maalesef buruk bir şekilde giriyoruz. Kaybettiğimiz şehitlerimizin acısını milletçe yüreğimizde hissediyoruz.

Bu ülkede huzur istemeyenlerin tüm gayretlerine rağmen, bu güzel coğrafyada, bin yıldır var olan derin kültürel bağlarımız ve manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhu bizleri kardeşçe ilelebet bir arada tutacaktır.

Bayram dolayısıyla direksiyon başına geçen vatandaşlarımızdan bu sevinçli günlerimizi mateme çeviren kazaların yaşanmaması için trafik kuralları konusunda daha duyarlı olmalarını ve hız yapmamalarını özellikle istirham ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve hemşehrilerimizin bayramını kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve sağlık getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Mehmet CEYLAN
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı

1.729 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.