Son güncellenme :10.03.2017 14:53

Anasayfa > > Ercan Şimşek ‘ Safranbolu Muhteşem Bir Kent ‘

10.03.2017 Cum, 14:53

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ÜYELERİNDEN VE KÜTAHYA ESKİGEDİZ BELEDİYE BAŞKANI VE  ERCAN ŞİMŞEK BAŞKAN AKSOY’U ZİYARET ETTİ.
Safranbolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip ettiklerini ve örnek aldıklarını kaydeden Şimşek, Sayın Başkanımız 2009 yılından bu yana Safranbolu’ya damgasını vurmuştur. Başarılı çalışmaları, projeleri, tanıtım ve turizm adına gerçekleştirdiği hizmetler her kesim tarafından takdir ile karşılanmakta. Ben gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ise “Tarihi Kentler Birliğinde mesai arkadaşlığı yaptığımız değerli arkadaşım Sayın Şimşek’e öncelikle hoş geldiniz diyor, iltifatlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Aksoy şöyle devam etti; “Sayın Başkanında söylediği gibi amacımız 2009 yılından bu yana Safranbolu’yu halkımız ile birlikte daha yaşanılır ve dünyanın tanıdığı bir kent yapabilmek. Bu nedenle gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ben değerli mesai arkadaşım Sayın Başkanımıza ziyaretleri ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. “

1.664 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.