Son güncellenme :21.10.2016 16:13

Anasayfa > > Kan Bağış Kampanyası 24 Ekim’de Başlıyor

21.10.2016 Cum, 16:13

kr_mlKan Bağış Kampanyası 24 Ekim’de Başlıyor

 

Yeni bir sosyal sorumluluk projesi olarak Çelik İş Sendikası ve Türk Kızılay’ı ile birlikte ilkini geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen “ Kan Ver, Can Ver” isimli Kan Bağış Kampanyasının ikincisi, bu yıl 24 Ekim-04 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Türkiye’nin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli bağışçılarından karşılamak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Türk Kızılay’ının bu konudaki çabalarını desteklemeyi ve kanın acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğu bilinciyle, çalışanlardaki kan bağış duyarlılığını artırmak için Kardemir’deki tüm hazırlıklar tamamlandı.

Kardemir ile birlikte Çelik İş Sendikası ve Türk Kızılay’ının güçlü niyet ve destekleri ile planlaması yapılan kampanya için Kardemir bünyesindeki 5 ayrı merkezde  kan bağış noktaları oluşturuldu. Yine kampanya nedeniyle, Kızılay Karabük Kan Merkezi uzmanlarınca Kardemir çalışanlarına gerekli bağışçı eğitimleri verildi.

Kampanyaya, Kardemir ve bağlı kuruluş çalışanlarının yanı sıra Kardemir’de iş yapan müteahhit firma çalışanları da katılabilecek.

24 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 11:00’da, Kardemir Eğitim ve Kültür Merkezi’nde; Karabük Valisi  Mehmet Aktaş, Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci,Kardemir ve Kızılay Yöneticilerinin katılımı bekleniyor

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.