Son güncellenme :20.02.2017 14:44

Anasayfa > > KARABÜK İLK DEFA EVİNDE KAZANDI

20.02.2017 Pts, 14:44

TMVFL TÜRKİYE MASTERLER VE VETERANLAR FUTBOL FEDERASYON’U BATI KARADENİZ LİGİNİN YEDİNCİ HAFTA MÜCADELESİNDE YAŞA VE YAŞAT KARABÜK VETERANLAR İLE AKÇAKOCA GÖKSPOR VETERANLAR TAKIMLARI KARABÜK YENİCE SAHASINDA KARŞI KARŞIYA GELDİLER.vet
Maça iki takımda kontrollü başladı. İlk yarı boyunca iki takımda gol noktalarında başarılı olamayınca soyunma odasına 0-0 beraberlikle gittiler.
İkinci yarıda daha istekli ve gol noktalarında üretken takım Karabük Veteranlar takımıydı. İkinci yarıda Murat, Şenol ve Bahattin ile üç puanı üç gol atarak kazanan taraf Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar takımı oldu.
Bugüne kadar oynadığı evinde ki maçlardan beraberlikle ayrılan Karabük Veteranlar kendi evinde ilk defa kazanarak üç puanın sahibi oldu. Akçakoca Gökspor Veteranlar takımı ise deplasmanda yine puan alamadı.
TEBRİKLER ŞENOL
Maçın son bölümlerinde yine fair play adına güzel görüntüler vardı. Akçakoca Gökspor Veteranlar takımında sakatlanan oyuncunun yerine girecek başka oyuncu kalmayınca Karabük Veteranlar takımından Şenol oyundan çıkarak takımların eşit sayıda mücadele etmesini sağladı. Tebrikler Şenol Tebrikler Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar.
BAŞKAN KENAN GÜRSU’DA MAÇI İZLEDİ
TMVFL Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Kenan Gürsu’da maçı izledi. Maçı izlemeye gelenler arasında ayrıca TMVFL Türkiye Karması’nın Teknik Direktörü Alpay Özer ve TMVFL Bölgeler Koordinatörü Füsun Erayla’da vardı.
YAŞA VE YAŞAT KARABÜK VETERANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ
TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Kenan Gürsu, Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar takımı başkanı Sayın Abdullah Küçüktepe’ye Teşekkür Plaketi vererek ” Lige olan katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederek başarılar diliyorum” dedi.

1.755 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.