Son güncellenme :02.01.2015 14:54

Anasayfa

02.01.2015 Cum, 14:54

KARABÜK SEVDASI…

 

Yaşamını uzun yıllardan bu yana Almanya da sürdüren sanatçı dostumuz, sevgili hemşehrimiz Aydın Çimen, Karabük Sevdası isimli bir klip yaptı. Kendinini bir hemşehrisi ve Almanya da yaşayan bir bölge insanı olarak tebrik ediyorum. BRTV de izlediğimde çok mutlu oldum. Klip çalışmalarından bu yana çok defalar haber yapıldı. BRTV kanalında ve geçtiğimiz günlerde de klibin tamamı yayınlandı.

Aydın Çimen Almanya’daki Zonguldak, Karabük, Bartın’lılar başta olmak üzere Türkler tarafından tanınır. Çok beyefendi bir kişiliği vardır. Çok sevilir. Biz de zaman zaman kendisi ile çeşitli vesilelerle görüşürüz, aynı ortamlarda oluruz. Ben BRTV nin Almanya temsilci olarak Karabük Sevdası adlı o güzel klipte bir eksiklik gördüm. Çok yakından bildiğim kadarı ile klibin çekilmesi sırasında BRTV kanalının sahibi Mehmet Çetinkaya ve ekibi hem sanatçı dostumuz Aydın Çimen ile hem de çekim yapan ekip ile yakından ilgilendiler. Bunu BRTV de Hasan Alp in programında Aydın Çimen bizzat birkaç defa söyledi. Klibin daha çekim aşamasında birkaç defa haberi yapıldı. Klip bittikten sonra da şimdi bunu yayınlayan yine BRTV kanalı… Klip te bir çok teşekkür gördüm. Ama, teşekkürler bölümünde bir yer eksik geldi bana.. Sadece dört harften oluşan bir eksik… o teşekkürler arasında BRTV adı da geçebilirdi. Bu çok güzel olurdu diye düşünüyorum. Bunu Aydın Çimen dostumuz da kabul edecektir. Mutlaka gözden kaçmıştır. Ben Karabük Sevdası adlı klibe emeği geçen başta sanatçı dostumuz Aydın Çimen olmak üzere, yakın desteklerini bildiğim sponsor firmalara ve bu güzel klibin Karabük bölgesindeki çekimlerine büyük yardımcı olan ve klibi halen yayınlayan BRTV’ye teşekkür etmek istiyorum. Sanırım bir imkan varsa, Aydın Çimen bey de klibi hazırlayan firmaya rica eder ve teşekkürler bölümünde BRTV ye de bir teşekkür ilave ettirir diye düşünüyorum.

Bu vesile ile başta Almanya daki bizler olmak üzere çok geniş bir coğrafyaya güzel Karabük’ümüzün sesini, görüntüsünü, haberlerini ulaştıran ve adeta burada bizleri ekran başına hapseden BRTV’nin uydu yayınını tekrar tebrik ediyor, tüm hemşehrilerimizin bu güzel olaya sahip çıkmalarını temenni ediyorum.

9.062 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.