Son güncellenme :05.06.2017 12:09

Anasayfa > > Kayabaşı Mahallesi Yaylacık Mevkiinde Miniklerin Ramazan Eğlencesi Coşkusu

05.06.2017 Pts, 12:09

 

Çocuklar, Karabük Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan Ayı etkinlikleri ile Ramazan’ı doyasıya yaşıyor.

Karabük Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında Mübarek Ramazan Ayının ilk gününden bu yana her gün bir mahallede düzenlediği Ramazan eğlencelerinin devamını Kayabaşı Mahallesi Yaylacık mevkiinde düzenlendi.

Kayabaşı Mahallesi Yaylacık Sosyal Yaşam Merkezi önünde düzenlenen etkinliğine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci ve Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Orhan Yavuz ile çok sayıda davetli ve mahalle sakini katıldı.

Karabük Belediyesi Kent Orkestrası ve Ses Sanatçısı Recep Karagöz’ün seslendirdiği birbirinden güzel eserler dinleyicileri büyüledi. Pamuk şekeri ve patlamış mısır ikramlarının yapıldığı gecede, minikler ve aileleri tarafından uzun kuyruklar oluşturuldu. Kayabaşı Mahallesi Yaylacık Sosyal Yaşam Merkezi önünde düzenlenen eğlence programında çocuklara yönelik halat çekme, mandal takma, sandalye kapma oyunlarıyla hoş vakit geçiren çocuklara Karabük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler sunuldu.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.