Son güncellenme :22.02.2017 14:25

Anasayfa > > KBÜ ile Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol

22.02.2017 Çar, 14:25

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İLE SAFRANBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA “TAŞINIR DEVRİNE İLİŞKİN PROTOKOL” İMZALANDI. SÖZ KONUSU PROTOKOL İLE KARABÜK ÜNİVERSİTESİ, 2016 – 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI’NDA AÇILAN SAFRANBOLU ABDURRAHMAN YERLİKAYA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NE BİLGİSAYAR LABORATUVARI KAZANDIRDI.kbu1
Karabük Üniversitesi’nde Rektörlük makamında gerçekleşen “Taşınır Devrine İlişkin Protokol”e Rektör Prof. Dr. Refik Polat ile Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz imza attı.
Protokolle ilgili olarak açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Refik Polat bir yıl önce Üniversitedeki akademisyenlerin bilgisayarlarını yenilediklerini ve buradan kalan kısıtlı miktardaki bilgisayarları da yeni açılan Safranbolu Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne hibe ettiklerini söyledi. Prof. Dr. Refik Polat “Okulumuzun böyle bir ihtiyacı olduğunu öğrendik ve harekete geçerek Bilgi İşlem Daire Başkanlığımız ile oraya sistemi kurduk. Bu protokolle de bilgisayarlarımızı devretmiş olduk, faydalı olmasını umuyorum.” diye konuştu.
Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz da yaptığı açıklamada eğitim kurumlarıyla sürekli iş birliği içerisinde olduklarını ve bunun da temel öncelikleri arasında yer aldığını belirterek şunları söyledi: “Üniversitemiz her alanda bize yardımcı olduğu gibi bilgi işlem açısından da yaptığı bu destekle bizi memnun etmiştir. Yeni açılan bir eğitim kurumumuza maddi desteği sağlayan başta Sayın Rektörümüz olmak üzere tüm üniversite çalışanlarına teşekkür ederim. Bundan sonraki iş birliğimiz çeşitli protokoller çerçevesinde devam edecektir.”

1.274 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.