Son güncellenme :11.04.2017 12:35

Anasayfa > > KBÜ Kamil Güleç Kütüphanesi’nin ilk ziyaretçileri Çankırı’dan

11.04.2017 Sal, 12:35

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ KAMİL GÜLEÇ KÜTÜPHANESİ 3 NİSAN GÜNÜ YAPILAN AÇILIŞIN ARDINDAN ZİYARETÇİLERİN DE İLGİ ODAĞI OLMAYA BAŞLADI. ÇANKIRI’NIN ÇERKEŞ İLÇESİNDEKİ NAMIK KEMAL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ KARABÜK’E GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ ZİYARETTE KARABÜK ÜNİVERSİTESİ’NİN YENİ AÇILAN KÜTÜPHANESİNİ DE GEZDİ.
Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Mehmet Fatih Cengiz ve iki öğretmenin eşliğinde Karabük ve Safranbolu’ya düzenlenen gezi kapsamında 56 öğrenciden oluşan grup 3 Nisan’da açılan Kamil Güleç Kütüphanesi’ni de görmek istedi. Bunun üzerine Üniversitenin ilgili birimleri ile iletişime geçen Okul Müdürü Cengiz, gerekli izinlerin ardından öğrencilerle birlikte Üniversiteye geldi. Ziyaretçileri karşılayan Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Özcan Büyükgenç, rafa dizilmiş kitapları gösteren dikkat çekici bir mimariye sahip Kütüphaneyi ziyaretçilere gezdirdi. Büyükgenç ziyarette aynı anda 500’den fazla öğrenciye çevrimiçi ve çevrimdışı araştırma yapma imkanı sağlayan kütüphanenin diğer başlıca özelliklerini de aktardı.
Kütüphaneyi hayranlıkla inceleyen ziyaretçiler 3 Nisan’da Kamil Güleç Kütüphanesi Sezer Güleç Sanat Galerisi’nde açılan “Dünden Bugüne Karabük Üniversitesi” konulu fotoğraf sergisini de gezdi. Ziyaret, topluca çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.