Son güncellenme :06.02.2017 16:16

Anasayfa > > KBÜ’de Yeni Dönemde Öğrenciler Sıcak Çorbayla Karşılandı

06.02.2017 Pts, 16:16

Karabük Üniversitesi (KBÜ)’nde 2016 – 2017 Akademik Yılı Bahar Dönemi’nin ilk ders gününde Rektör Prof. Dr. Refik Polat tarafından öğrencilere sıcak çorba ikram edildi.

 

Yeni dönemin ilk gününde Üniversiteye gelen öğrenciler Kampüs girişinde sıcak çorba ile karşılandı. Rektör Prof. Dr. Refik Polat, derse gelen öğrencilere kendi eliyle sıcak çorba doldurdu. “Sıcak Karşılama” adı verilen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın yanı sıra, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Güneş ve Prof. Dr. Mustafa Yaşar, akademik ve idari personel ile basın mensupları da katıldı.

 

Etkinlikle ilgili olarak basına açıklamada bulunan Rektör Prof. Dr. Refik Polat Üniversite olarak ikinci dönemin başlangıcında öğrencilere sıcak bir karşılama yapmak istediklerini söyledi. Rektör Prof. Dr. Polat, yeni döneme iyi bir şekilde başlamak istediklerini belirterek öğrencilerine başarı dileklerinde bulundu. Öğrencilerin sosyal imkanlarını genişletmek için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Rektör Polat, öğrencilere yönelik bu tür ikramları devam ettirmek için çalışma yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Öğrenciler de yaptıkları açıklamada karşılamadan duyduklarını memnuniyeti ifade ederek Üniversite yönetimine teşekkür etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.