Son güncellenme :15.02.2017 13:26

Anasayfa > > Kent Konseyi Gençlik Meclisi başkan Aksoy’u Ziyaret Etti

15.02.2017 Çar, 13:26

Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hasbi Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u Makamında Ziyaret Etti.

Ziyarette, yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ile Safranbolu Kitap Kumbarasi ve Gençlik Çalıştayı gibi gençlik adına gerçekleştirecekleri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler, projeler ve kampanyalar hakkında istişarelerde bulunarak yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu dile getirirken, Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisinin yapacağı çalışmaların gençliğin tüm kesimini kapsamasının güzel olduğunu ve geleceğin liderleri olacak gençliğin yararına çalışmalarda Safranbolu Belediyesi olarak destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

2009 yılından bu yana gençler ve çocuklar için pek çok proje ve çalışmaya imza attıklarını kaydeden Başkan Aksoy; “ Biz geleceğimiz olan evlatlarımız için var gücümüz ile çalışmaktayız. Gerek eğitimde gerek sosyal faaliyetlerde her daim onların yanındayız. İnşallah Gençlik meclisimiz ile de güzel projeleri birlikte yürüteceğiz. Ben çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.