Son güncellenme :21.01.2017 11:51

Anasayfa > > LC WAIKIKI’DEN SÖMESTR DÖNEMİ ŞIKLIĞI

21.01.2017 Cts, 11:51

LC Waikiki, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte çocukların gardıroplarını da yeniliyor. Erkek çocukları için hazırlanan koleksiyonda rahatlık, kız çocuk koleksiyonunda şıklık günün her anına yansıyor.lc kopya
LC Waikiki sömestr döneminde de şıklığın adresi olmaya devam edecek. Çocuklar sömestr tatilinde LC Waikiki’nin rengarenk alternatifleri arasında seçim yapmakta zorlanacak.
Tatilin en tarz kızı
Pul ve payet detayların hakim olduğu koleksiyonda, yıldızlı desenlerin öne çıktığı şıklığın temsilcisi trikolar, pilise etekler ve denim pantolonlar kız çocukların tarzını yansıtmaya yardımcı oluyor. Armaların, süper kahramanların ve çizgilerin kullanıldığı spor giyim koleksiyonu rahat siluetler sunuyor. Örgü detaylarla zenginleştirilen koleksiyonun her parçasında şık dokunuşlar hakim… Siyah, beyaz ve grinin yanı sıra antrasit, parlak sarı ve canlı fuşya tonları kız çocuk koleksiyonunu renklendiriyor.
Küçük beyler hem rahat hem şık
LC Waikiki erkek çocuk koleksiyonu sömestr tatilinde rahatlık vadediyor. Erkek çocukları için hazırlanan koleksiyonda farklı desen ve renklerdeki kazaklar, araba desenli tişörtler, pofidik yelekler ve koyu denim pantolonlar her yaş grubuna hitap ediyor. Denim gömleklerin deri ceketlerle kombinlendiği koleksiyonda desenli tişörtler çizgili gömleklerle birlikte kullanılıyor. Kırmızı, mavi, siyah ve grinin ağırlıklı olduğu koleksiyonda rahatlık ön planda…
LC Waikiki hakkında:
1988 yılında kurulan ve 1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiriyor. LC Waikiki, büyüme serüvenini 28 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor. Hazır giyim sektörünün lideri LC Waikiki, bugün 34 ülkede 700’ü aşkın mağazası ve 32.500 çalışanıyla hizmet veriyor.

2.106 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.