Son güncellenme :15.11.2016 13:02

Anasayfa > > Milletvekili Uysal’a Eskipazar Heyeti’nden Ziyaret

15.11.2016 Sal, 13:02

bu_ziyMilletvekili Uysal’a Eskipazar Heyeti’nden Ziyaret

Eskipazar Belediye Başkan Vekili Ahmet Yurtoğlu, AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Hasan Sevdalı, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ı TBMM’de ziyaret ettiler.

 

AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı Hasan Sevdalı: “Bugün hem başsağlığı dileğinde hem de devam eden projeler ve taleplerimiz üzerinde bilgi vermek üzere Milletvekilimize ziyarette bulunduk. Yatırımların Ezkipazarımıza kazandırılmasındaki emeklerinden dolayı Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti belirten Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal :“Karabük’ün her tarafına olduğu gibi Eskipazar ilçemize de çok büyük önem veriyoruz. Hizmet noktasında ne kazandırırız onun mücadelesi içerisindeyiz. Sizlerin ihtiyaç duyduğu taleplerini karşılama noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” dedi.

 

Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Eskipazar Heyeti’ne 15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması tarafından bombalanan Gazi Meclisi gezdirdi.

1.118 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.