Son güncellenme :01.06.2017 16:13

Anasayfa > > Misak-ı Milli’de Ramazan Akşamları Devam Ediyor

01.06.2017 Per, 16:13

 

Çocuklara Yönelik Eğlenceler, Birbirinden Değerli Sanat, Halk ve Tasavvuf Müziği Sanatçılarının Yer Aldığı Ramazan Akşamları Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında Devam Ediyor.
Safranbolu Belediyesinin Ramazan Ayının daha güzel yaşanması amacı ile çeşitli kültür etkinlikleri ile süslediği, geleneksel Ramazan Akşamları etkinlikleri ara vermeden devam ediyor. Hafta arası olması nedeni ile çocuklara yönelik eğlencelerin düzenlendiği dün gece, çok sayıda aile ve çocuklar gönüllerince eğlendiler. Halat çekme, yüz boyama, fıkralar anlatma gibi birçok oyunun yanında annelerinde yarıştığı eğlence yaklaşık 2 saat sürerken aileler “ bu tür etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen başta Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz “ dediler.
Teravih Namazının ardından ise Vehbi Bakır Ramazan Sohbeti ile Safranbolulularla birlikte oldu. Dinimizin ve Ramazanın öneminden söz eden Bakır özellikle son dönemde yaşanan olaylar üzerinde de durarak, birbirimize, dinimizin gereklerine daha fazla sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.