Son güncellenme :15.11.2016 12:45

Anasayfa > > Özkan, Safranbolu’da Yapılan Hizmetler Bizi Gururlandırıyor

15.11.2016 Sal, 12:45

ziy_aretÖzkan, Safranbolu’da Yapılan Hizmetler Bizi Gururlandırıyor

mersin Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hacı Özkan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u Ziyaret Etti.

Yerel Yönetimler bazında yapılan çalışmaları ve yapılması planlanan projeleri görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere Karabük’e gelen Mersinler.com escort bayan Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hacı Özkan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u ziyaret etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret eden Hacı Özkan ziyaret esnasında yaptığı açıklamada ‘Safranbolu’da yapılan hizmetler ile gurur duyuyoruz’ dedi.

Özkan şöyle devam etti; “ Ak Parti olarak yereldeki başarımızı biliyoruz. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına geldikten sonra belediyedeki başarının çok önemli olduğunu, büyük başarılara imza atarak bütün dünyaya belediyecinin nasıl başarılı olacağını ve bir belediye başkanının o kentin kısa sürede olumlu yönde nasıl gelişeceğini göstermiş oldu. Bu bağlamda tabii ki Sayın Cumhurbaşkanımızın belediyedeki başarısını gerek içten gerek dıştan hazmedemeyenlerde oldu ve onlar bu günü tahmin etmişlerdi. Sayın Cumhurbaşkanımız belediyedeki başarısını yarın Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığın ile taçlandıracağı düşüncesi hukuku ile Sayın Cumhurbaşkanımızı cezaevine attılar. Tabii ki Allah doğru ile beraberdir. Dolayısı ile Sayın Cumhurbaşkanımız bir şiir okudu diye cezaevine girmesi ile birlikte yine aynı zihniyet bir daha muhtar bile olamaz diyerek muhtarlarımızı da ne kadar rencide etmişlerdir. Diğer taraftan Sayın Cumhurbaşkanımızın o milletin yüreğine düştüğünü bütün dünya bir kez daha görmüş oldu. Dolayısı ile biz de Sayın Cumhurbaşkanımızın Kurucu Genel Başkanlık yaptığı partimizin Milletvekilleri, Belediye Başkanları, teşkilatları olarak ülkemizi daha ileriye götürebilmek adına elimizden geldiği kadar çalışmalar yapıyoruz.”

Belediye Başkanımız Safranbolu İçin Çok Önemli Projelere İmza Atmıştır

Yerel Yönetimler olarak ta tabii 3 dönem Pendik Belediye Başkanlığı, Sayın Cumhurbaşkanımıza Yerelden Sorumlu Baş Danışmanlık, Çevre ve Şehircilik Komisyon Başkanlığı yapmış ve Sayın Genel Başkanımız ile de çalışma konumunu yaşayan bir kardeşiniz olarak yerel bazda yapılan ve sorumluluğunu yürüttüğüm 3. Bölge adına çeşitli çalışmalar imza atmakta olduklarını kaydeden Hacı Özkan; “ Bu kapsamda UNESCO Miras Kentimiz Safranbolu’da 3. Bölgede yer almakta. Sayın Belediye Başkanımızın çok önemli çalışmalara imza attığını yakinen ve büyük bir gurur içerisinde takip etmekteyiz. Kendisine ülkemiz ve Bölgemiz adına ne kadar teşekkür etsek azdır. İşte bu kapsamda çalışmalara ara vermeden devam etmekteyiz. Gördüğünüz gibi bu gün Pazar ama tüm arkadaşlarımız görevlerinin başında. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Özkan son olarak, Ülkemiz üzerinde oynana kirli oyunlarda da hep birlikte, birlik beraberlik içerisinde son verileceğini ve ülkemizin hızla gelişmesine devam edeceğini, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Sayın Başbakanımız ve ekibi ile birlikte dünyanın en güçlü ülkesi haline geleceğini söyledi.

Ak Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ise; “ Sayın Milletvekilimiz bu gün Karabük ve ilçelerini ziyaret ediyorlar. Eflani’den başladık daha sonra Ovacık ilçemize geçtik. Belediye çalışmaları ile ilgili çeşitli istişarelerde bulunuyoruz. Partimizin başarısı 1994 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Belediye seçimlerindeki başarısı ile başlayan bu süreç halen devam etmekte. Bu başarının arkasında da Genel merkezimizin yerel yönetimlerle alakalı denetimleri ve alışmaları gelmektedir.  Bizim yerelde belediyelerimiz ile ilgili hiçbir sıkıntımız yok tam aksi bütün belediyelerimiz gayet mükemmel çalışmaktalar. Ben yeniden Sayın Vekilimize hoş geldiniz diyorum” dedi.

Ziyarette son olarak Safranbolu Belediye başkanı Dr. Necdet Aksoy konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Aksoy, “ 1994 yılındaki Yerel Yönetim hamlesinde bizlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesinde o ekibin içerisinde yer alarak Şükür ki memleketimize güzel hizmetler yapma yönelik bir çalkı taşı olduk diyelim. Değerli Cumhurbaşkanımızın döneminde 1995 yılından 1998 yılına kadar onun Halkla İlişkiler birimi olan Beyaz Masanın hem başında hem de daha sonra onun imzası ile Teftiş Kuruluna Müfettiş olarak atanmış bulunmakta idim. O görevden ayrılmamdan sonra az önce sizinde bahsettiğiniz tutuklanma sürecinde ve sonrasında büyükşehirde dair yapılmış olunan çalışmalarda üzerimize düşen görevi yerine getirdiğimizi ifade etmek isterim.  Bunun yanında orada yetişmiş, Sayın Cumhurbaşkanımızın tedrisatından geçmiş birisi olarak ta Safranbolu’muza güzel hizmetler yapmayı, kendilerinde öğrendiğimiz belediyecilik çalışmalarını Safranbolu’muza aktarmaya çalışmaktayız. Öte yandan Safranbolu’muzun yerel yönetimler anlamında da hakikaten Ak Parti’nin kurulmasından bu yana iktidarda olduğunu de sözlerime eklemek isterim. İnşallah bu güzel çalışmaları ekibimiz ile birlikte sürdürmekteyiz.  Ben yeniden böyle bir ziyaret tertip ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından çalışmalar hakkında çeşitli istişarelerde bulunulurken Başkan Aksoy Milletvekili Hacı Özkan’a çeşitli hediyeler takdim etti.

 

 

663 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.