Son güncellenme :29.05.2017 12:15

Anasayfa > > Ramazan Akşamları Coşkulu Başladı

29.05.2017 Pts, 12:15

 

Ramazan Akşamları Coşkulu Başladı

Safranbolu Belediyesi Tarafından Gerçekleştirilen Ve Geleneksel Hale Getirilen Ramazan Akşamları Yine Coşku İle Başladı.

Yine birbirinden kaliteli programlar, usta sanatçılar, değerli ilim ve bilim adamlarının sohbetleri ile ramazan akşamlarımızın vazgeçilmezi olacak programlarla Safranbolu Belediyesi vatandaşlarının ayağına hem bilgiyi hem eğlenceyi getiriyor.

30 gün boyunca devam edecek olan Ramazan Akşamları ilk günü programları, Mürşit Kavurmacı konseri ile başladı. İkinci gün ise Tasavvuf müziğinin sevilen ismi Metehan Şimşek sahne aldı.

Ramazan Akşamlarının bir başka vazgeçilmezi de Misak-ı Milli Demokrasi Meydanına kurulan Safranbolu Evi görünümlü büfeler. Esnafların bir ay süresince çeşitli hediyelik eşya, gıda maddesi gibi satış yaptıkları büfeler de programlara katılan Safranbolulular tarafından büyük ilgi görüyor.

Türk tasavvuf müziği, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, pop müzik, Stand –Up gösterileri,  Karagöz – Hacivat gösterileri gibi daha pek çok eğlence ve sohbet programının içi içe olduğu Ramazan Akşamlarına tüm halkımızı davet ediyoruz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.