Son güncellenme :08.06.2017 12:58

Anasayfa > > Ramazan Eğlenceleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

08.06.2017 Per, 12:58

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ HER AKŞAM İFTARDAN SONRA SAAT 21.00’DE HER GÜN BİR MAHALLEDE VATANDAŞLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR.
Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber Karabüklülerin hoşça vakit geçirebilmesi için her gün ayrı bir mahallede eğlence düzenleyen Karabük Belediyesi, Ramazan ayında düzenlediği eğlencelerle 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini topluyor.
Karabük Mahallesinde düzenlenen Ramazan etkinliğine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Karabük Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Karabük Mahalle Muhtarı Kemal Özdemir ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesgincinin yanı sıra çok sayıda vatandaş ve çocuklar katıldı.
Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi binasının önünde düzenlenen eğlence programında çocuklara yönelik halat çekme, sandalye kapma, mandal takma oyunlarla hoş vakit geçiren çocuklara Karabük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler sunuldu. Etkinliklere katılanlara Karabük Belediyesi tarafından eski Ramazanların vazgeçilmesi olan pamuk şeker, patlamış mısır gibi çeşitli ikramlar sunuldu.
Kent Orkestrası’nın sunduğu müzik ziyafeti ise izleyenleri büyüledi. Düzenlenen yarışmalarda ise miniklerin yanı sıra gençler de birbirleri ile kıyasıya yarışırken, eğlenceler gece geç saatlere kadar sürdü. Ramazan coşkusu çocuklar için düzenlenen çeşitli yarışmalarla son buldu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.