Son güncellenme :07.03.2017 12:59

Anasayfa > > Rektör Polat, öğrenci kulüpleri ile kahvaltıda buluştu

07.03.2017 Sal, 12:59

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. REFİK POLAT, ÖĞRENCİ KULÜPLERİ İLE HAFTA SONUNDA SAFRANBOLU’DA DÜZENLENEN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından Safranbolu eski çarşıdaki KBÜ Çiçekler Evi Konağı’nda düzenlenen kahvaltılı toplantıya Rektör Prof. Dr. Refik Polat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş, Safranbolu MYO Müdürü Doç. İsmail Rakıp Karaş, SKS Daire Başkanı Bünyamin Gün ve öğrenci kulüplerinin başkanları ile üyeleri katıldı.
Kulüplerin birbirleriyle kaynaşmalarının amaçlandığı kahvaltıda kulüp başkanları tek tek söz alarak kendilerini tanıttı. Ayrıca toplantıda kulüp başkanları, kulüplerinin 18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili Üniversitede düzenlenecek geniş kapsamlı programa yapacakları katkıyı da paylaştı.
Toplantıda konuşan Prof. Dr. Refik Polat ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Güneş yönetim olarak kulüplerin yapmış oldukları etkinlikleri, projeleri her zaman desteklediklerini belirterek toplantıya katıldıkları için öğrencilere teşekkür etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.