Son güncellenme :29.07.2013 23:15

Anasayfa

29.07.2013 Pts, 23:15

Kardemir Karabükspor yaklaşık bir ay sonra başlayacak olan lig öncesi, çalışmalarına Slovenya da devam ediyor.. Takım orada hazırlık maçları oynayarak eksikleri görüp, gidermek için yoğun bir mesai harcıyor.

Yeni oluşan yönetim ise harıl, harıl transfer çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Mustafa Yolbulan  bu işi bilen , artık futbol piyasasının tanıdığı isimlerin başında geliyor. Başkanlığa geldiğinden bu yana çok olumlu eleştiriler alıyor. Yapılan “ Kulübün mali durumunu düzelteceğiz” açıklamaları ise kendisinin geçmişte ne kadar yanlış harcamalar yapıldığının bildiğini gösteriyor.. tabi ki düzelmelidir, buna itiraz edecek halimiz yok. Ama yapılırken gizlilik içersinde yapılsaydı bu daha doğru olurdu bana göre. Yıllardır bizde söyledik “ bu kulübün çöpe atılacak beş kuruşu yok” diye o zamanlar bize “ne diyor  “bu diyenler bakıyorum bu gün yapılan bu olumlu girişimlere alkış tutuyorlar. Bu insanlara ben sadece zavallı keneler diyorum. Ama bazı şeyleri şuan itibarıyla konuşmak, yazmak istemiyorum. Çok güzel bir insanın başında olduğu Karabükspor da ligler başlamadan kavga olsun istemiyorum.

Sayın Mustafa Yolbulan çok iyi bir stoper yarın( Salı) günü İstanbul a geliyor diyor. En geç birkaç gün içersinde de iyi bir santrafor getirecek ifadesini kullandı. Ben baştan beri sevgili Mustafa Yolbulan a inanan, güvenen bir insanım. Karabükspor un çok daha iyi yerlere gelmesi için ne gerekiyorsa yapacaktır.

Tolunay Kafkas Karabük de yapabili rmi? tartışmaları başlamış. Çok erken. Bana göre yapar benim için sıkıntı yok. Kariyeri belli. Başkaları düşünsün. Dün Mesut Bakkal a sorulan sorular sayın Kafkasa sorulabilir mi? Bilemem ama ben sorulacağına inanmıyorum. Ama yinede iyi geçinmek lazım. Adam tercihini Karabükspor dan yana kullanmış bizde spor yazarı olarak hocamıza yardımcı olmamız lazım. Yalnız birileri de sayın Kafkas a burada bir aile ortamı var gazeteci, yönetici taraftar, oyuncu bir aile gibidir demelidir diye düşünüyorum

15.418 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.