Son güncellenme :31.12.2016 10:59

Anasayfa > > Vali Mehmet Aktaş’ın Yeni Yıl Mesajı

31.12.2016 Cts, 10:59

Ülkemiz ve dünyamız için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı geride bırakıyoruz. Umutlarımızı ve heyecanımızı canlı tutarak, yeni bir yıla girmenin hep birlikte mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için çok çalışıp  başta kamu kurum ve kuruluşlar olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek Karabük’ün gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak çalışmaları yapmak hedefimiz olacaktır.

İlimizi ve ülkemizi daha mutlu yarınlara taşımak için bütün vatandaşlarımızın üzerine düşen fedakârlığı yerine getireceğine ve bunu kararlılıkla sürdüreceğine olan inancım tamdır.

Acısı ve sevinciyle 2016 yılını geride bırakırken gözyaşların sona ermesi, yerini barış, huzur ve kardeşlik ortamına bırakması en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bütün Karabüklü hemşehrilerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.