Son güncellenme :15.02.2017 13:32

Anasayfa > > Yenice Kaymakamı ve Yenice Belediye Başkanı’ndan Rektör Polat’a Ziyaret  

15.02.2017 Çar, 13:32

 Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel ve Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, bazı Yenice sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile beraber Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a başarı ve tebrik dileklerini ileten Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, yeni dönemin Üniversite ve Karabük adına verimli ve hayırlı olması temennisinde bulundu. Rektör Prof. Dr. Polat da geçtiğimiz ay Yenice Kaymakamı olarak atanan Demirel’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel ve Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a hediye takdiminde bulundu.

Ziyarette Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel ve Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın yanı sıra Yenice Fakülte – Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Aycan Telli, Yenice Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Şık, Yenice Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sedat Çakıl, Yenice Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Çenesiz, İş adamı Ertan mısırlı ve Yenice Fakülte – Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Basın Sözcüsü Mücahit Toprak da yer aldı.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.