Son güncellenme :18.02.2017 18:44

Anasayfa > > 4 YIL ÖNCE SAFRANBOLU’DA TEMELİ ATILAN HİLTON GARDEN INN BUGÜN DÜZENLENEN TÖREN İLE AÇILDI.

18.02.2017 Cts, 18:44

4 YIL ÖNCE SAFRANBOLU’DA TEMELİ ATILAN HİLTON GARDEN INN BUGÜN DÜZENLENEN TÖREN İLE AÇILDI. AÇILIŞA ÇOK SAYIDA KONUK KATILDI.[jwplayer mediaid=”23012″]
Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Karabük Valisi Mehmet Aktaş, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy ve Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı, işadamı ve otelin sahibi Şefik Dizdar başta olmak üzere daire müdürleri, sivil toplum örgütleri ve siyasi partilerin yöneticileri ile çok sayıda konuk katıldı.
Törende yapılan açılış konuşmalarının ve İl Müftüsünün dualarının ardından otelin açılış kurdelası konuklar tarafından kesildi ve ardından otelin duvarlarını süsleyen Cemil Belder’e ait Safranbolu fotoğraf sergisi gezildi.
Otelin salonunda düzenlenen kokteylde Genel Müdür Onur İslam Hilton Garden İnn Safranbolu’yu tanıttı. Safranbolu Halk dansları ekibinin gösterisi ve kokteyl ile açılış sona erdi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.