Son güncellenme :20.08.2013 12:44

Anasayfa > > Babanın Kızına Acı Vedası

20.08.2013 Sal, 12:44

kizina_veda

Babanın Kızına Acı Vedası

Bir baba kızına nasıl veda eder?

Hayatta en kötü acıdır evlat acısı…

Halil Önder de bu acıyı yaşadı, kızının resmini öpe öpe onu toprağa verdi.

Geçtiğimiz hafta sonu Safranbolu otogarında bir kaza meydana geldi. Durduğu yerde birden hareket eden otobüsün arkasında sıkışan Neşe Özbek ve Faik Karadeniz hayatını kaybetti. Faik Karadeniz otogarda ayakkabıcılık yaparak hayatını kazanan biriydi. Neşe Özbek ise Halil Önder’in kızı ve bir öğretmendi.

Neşe Özbek dün toprağa verildi. Safranbolu’da Dedeoğlu Camiinde cenaze namazı kılındı. Ve işte orda baba Halil Önder’in kızına vedası izleyenlerin yüreklerini dağladı.

Her zaman nezaketi, saygısı ve sevgisi ile dikkat çeken, yaşına ve rahatsızlıklarına rağmen sahip olduğu değerler uğruna başında bulunduğu Atatürkçü Düşünce Derneği’nin her türlü faaliyetinde en önde bulunan, ülkemizin kayıp değerlerini unutmadan saygıyla anarak yeni nesillere tanıtan Halil Önder, kızının tabutu başından uzun süre ayrılamadı. Neşe Özbek’in resmini öperken, “şimdi bana kim babacım diyecek ” derken cenazeye katılan herkesi de duygulandırdı.

Bir baba kızına böyle veda etti. Kimse bu acıyı yaşamasın. Neşe Özbek’e rahmet, başta babası Halil Önder olmak üzere tüm ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

16.919 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

Sevgi YAVUZ

Merhumeye Allah’tan rahmet,Halil Hocamıza ve acılı ailesine baş sağlığı dilerim.Bu konuda ihmali olan,sebep olan her ne ise onu şiddetle kınarım.BRTV’ye teşekkürlerimi sunarım.Her zaman haberleri alır,aydınlanırız.İzlemeye de devam edeceğiz.

20.08.2013, 17:07
Tuğba Alpay

Ben de değerli meslektaşımızın ailesine başsağlığı dilerim.Ne yazıkki insan hayatı ülkemizde çok ucuz pisi pisine bir ihmal sonucunda ölen bu meslektaşımın duacısıyım.Allah rahmet eylesin.

21.08.2013, 18:11