Son güncellenme :14.10.2016 11:54

Anasayfa > > Başkan Aksoy Muhtarlarla Buluştu

14.10.2016 Cum, 11:54

yl_phBaşkan Aksoy Muhtarlarla Buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy Safranbolu Muhtarları ile Aslanlar SAKEM’de bir araya geldi.

Belediye ve SAKEM hizmetleri hakkında bilgilendirme toplantısının düzenlendiği Muhtarlarla buluşma toplantısı öncesinde Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM) çalışmaları hakkında bilgiler veren SAKEM Koordinatörü Münevver Esen, Muhtarlardan mahallelerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaşmak daha fazla destek olabilmek için belirlenmesini rica etti.

Toplantıda konuşan Safranbolu Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Yavuz, 15 Temmuz sürecini hep beraber birlik beraberlik içerisinde aşıldığını, bundan sonra da bu birlik ve beraberliğin devam edeceğini, bu tür toplantıların Safranbolu adına her zaman faydalı olduğunu düşündüğünü ve katılım sağlayan, Safranbolu’nun gelişimine ayda sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ise, “ Geçtiğimiz aylarda meydana gelen, ülkemizi bölmeye yönelik ve millet olarak el birliği, gönül birliği içerisinde savuşturduğumuz, darbe girişimi sonrası bir araya gelelim ve mahallelerimizin temsilcileri olarak muhtarlarımıza teşekkür edelim istedik” dedi.

Başkan Aksoy Safranbolu Belediyesi çalışmaları hakkında muhtarlar bilgiler verirken bu hizmetlerin hepsinde değerli muhtarlarımızın ve Safranbolu halkının katkıları vardır dedi.

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.