WhatsApp Hattı:
Frekans Bilgileri: TÜRKSAT 4A Frekans:12265 Polarizasyon:Vertical(Dikey) Sembol Rate 27500 FEC: 5/6
SON DAKİKA

CHP İL YÖNETİMİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Bu haber 18 Şubat 2020 - 11:29 'de eklendi ve 2.394 kez görüntülendi.
9 ŞUBAT 2020 ta­ri­hin­de ya­pı­lan Cum­hu­ri­yet Halk Par­ti­si (CHP) 37. il kong­re­sin­de gö­re­ve gelen Ab­dul­lah Çakır baş­kan­lı­ğın­da­ki il yö­ne­ti­ci­le­ri yap­tık­la­rı top­lan­tı­da görev bö­lü­mü yap­tı­.
İl Baş­ka­nı Ab­dul­lah Çakır Baş­kan­lı­ğın­da, parti bi­na­sın­da ya­pı­lan top­lan­tı­da; İl Sek­re­ter­li­ği­ne Er­do­ğan Ter­zi­oğ­lu, İl Say­man­lı­ğı­na Vedat Yaşar, İl Eği­tim So­rum­lu­lu­ğu­na İsmail Timar, İl Bi­li­şim So­rum­lu­lu­ğu­na Satı Acar, İl Baş­kan ve­kil­li­ği­ne Birol Ses­ver, İl Hu­kuk­tan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Hasan Öz­türk, Ör­güt­ten so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Kazım Ölmez, Çevre ve Do­ğa­dan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Celal Dört­te­pe, Sivil Top­lum ve Sen­di­ka­lar­dan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Murat Bölek, ba­sın­dan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Fahri Eli­eyi­oğ­lu, Emek­li­ler­den so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Mu­zaf­fer Ke­be­li, Sos­yal Po­li­ti­ka­lar­dan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Ya­se­min Öz­yıl­dı­rım, Ceren Nur Sev­gen, Kadın ör­güt­len­me­sin­den so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğık­la­rı­na Ya­se­min Güner, Sey­han Dik­baş, Muh­tar­lar­dan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­lı­ğı­na Er­do­ğan Yel­te­pe, Spor­dan so­rum­lu baş­kan yar­dım­cı­sı Hamza Çayır, Ye­ni­ce So­rum­lu­su Hay­ret­tin Ce­be­ci­oğ­lu, Oktay Ka­ra­da­yı, Saf­ran­bo­lu So­rum­lu­su Feyza Şim­şek ge­ti­ril­di­ler.

Görev bö­lü­mün­den sonra kısa bir ko­nuş­ma yapan İl Baş­ka­nı Abudl­lah Çakır; “Gö­re­ve gelen ar­ka­daş­la­rı­ma ba­şa­rı­lar di­li­yo­rum. Bu­ra­da bazı ar­ka­daş­lar­la daha önce aynı yö­ne­tim­ler­de görev yap­tık. Ara­mı­za yeni ka­tı­lan ar­ka­daş­la­rı­mız var. On­la­ra da hoş gel­di­niz di­yo­rum. Bizi zorlu bir görev bek­li­yor. Hep bir­lik­te par­ti­mi­zin ba­şa­rı­sı için ça­lı­şa­ca­ğız. Bugün yap­tı­ğı­mız görev bö­lü­mü­nün ar­ka­daş­la­rı­mı­za, Ka­ra­bük’ümüze, il­çe­le­ri­mi­ze ve ül­ke­mi­ze ha­yır­lı ol­ma­sı­nı di­li­yo­rum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.