Son güncellenme :30.11.2013 17:30

Anasayfa > > CHP’DE DURSUN ALTIPARMAK SESLERİ

30.11.2013 Cts, 17:30

dur_sun

CHP’DE DURSUN ALTIPARMAK SESLERİ…

 

 

Geçtiğimiz yerel seçimlerde Demokrat Parti’nin Karabük Belediye Başkan adayı olan ve ülke genelinde çok düşük oy potansiyeline sahip Demokrat Parti’de, Karabük’te 13 bin dolayında oy alan Dursun Altıparmak, yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP’den aday olması için ikna edilmeye çalışılıyor.

 

         Dursun Altıparmak’ın adı dünden bu yana Karabük’te CHP ile anılmaya ve dalga dalga yayılmaya başlarken, BRTV Haber’in konu ile ilgili sorusunu yanıtlayan Altıparmak :”Bana da CHP çeşitli kademelerinden Belediye Başkan adayı olmam konusunda iki günden bu yana yoğun bir teklif var. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemlerde bir dönem Belediye Başkanlığı yaptım. Geçtiğimiz yerel seçimlerde de adaydım. Karabük’e hizmet etmek benim için her zaman onurdur. Şu an çok üst düzey ve Karabük’ten gelen teklifleri değerlendiriyorum. Önümüzdeki hafta Karabük’te her zaman birlik ve beraberlik içinde olduğumuz dostlarımızla da görüşerek bir değerlendirme yapacağız. Ben siyaseti her zaman bir hizmet aracı olarak gördüm. Şu an daha fazla bir şeyler söylemek için erken diye düşünüyorum. Önümüzdeki hafta içinde bazı şeyler daha da netleşir.”

 

         Konu ile ilgili CHP İl Başkanı Bayram Karadağ  BRTV Haber’e yaptığı kısa değerlendirmede “Şu anda partimize yapılmış herhangi bir aday adayı başvurusu yok. Bazı kişilerin adı geçiyor. Dursun Altıparmak olayını da iki günden bu yana biz de yoğun olarak duyuyoruz. Biz il Yönetimi ve merkez ilçe deki arkadaşlarımızla birlikte  partimize en fazla oyu hangi adayla alabileceksek, hangi adayla seçimi kazanabileceksen onun değerlendirmesini yaparız. Biz de Karabük’te güçlü bir adayla AKP ve MHP gibi seçim yarışına ortak olmak hatta Belediye Başkanlığını kazanmak istiyoruz” dedi.

 

 

6.184 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.