Son güncellenme :30.12.2016 16:14

Anasayfa > > İnanoğlu’ndan Memleketi Safranbolu’ya Jest

30.12.2016 Cum, 16:14

Safranbolulu hemşerimiz, ülkemizin yetiştirdiği en sevilen ünlü Yapımcı ve Yönetmenlerinden birisi olan Türker İnanoğlu, Yapımcısı olduğu, yine ülkemizin en uzun soluklu ve beğeni ile izlenen dizi filmlerinden birisi olan Arka Sokaklar’da Safranbolu dedi.

Safranbolu sevdalısı olarak bilinen İnanoğlu 424 ve 425. Bölümlerin çekimlerinin başka bir bölgede çekimlerinin yapılacağını ve bu kentin Safranbolu olmasının gerektiğini söyleyerek hem bir kez daha gönüllerimizde taht kurdu hem de Safranbolu’muzun tanıtımı açısından katkı sağlamış oldu.

Türker İnanoğlu’nun Safranbolu’yu ne kadar sevdiğini bildiklerini ve böylesi önemli bir projede Safranbolu’yu unutmadığı ve iki bölümünde birden yer verdiği için kendisine teşekkür ettiğini belirten Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy,  “ Değerli büyüğümüz, hemşerimiz Sayın İnanoğlu, yaptığı bu jest ile bir kez daha memleketi olan Safranbolu’yu ne kadar sevdiğini göstermiştir. Kendisine teşekkür ediyor, başarısını tüm dünyanın bildiği büyüğümüze çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Dizi 6 Ocakta 424 ve 13 Ocaktaki 425. Bölümlerinde Safranbolu çekimleri ile Kanal D ekranlarında olacak.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.