Son güncellenme :17.02.2017 14:29

Anasayfa > > İşletme ve Pazarlama Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Karabük’te Düzenlendi

17.02.2017 Cum, 14:29

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ DAMGA VE ENDÜSTRİYEL ODUN ÜRETİMİNİN LOKOMOTİFİ OLAN ZONGULDAK, KASTAMONU VE BOLU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNİN KATILIMIYLA 2016 YILI İŞLETME VE PAZARLAMA FAALİYETLERİNİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ, 2017 YILI PROGRAMLARININ GÖZDEN GEÇİRİLDİĞİ TOPLANTI,  ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI KARABÜK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDE YAPILDI.orm
Karabük Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonunda,  İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Kenan Akyüz’ün başkanlığında gerçekleşen toplantıya Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel, Kastamonu Orman Bölge Müdürü Hüseyin Dinçer, Bolu Orman Bölge Müdürü Vekili Nizamettin Ören,  Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Engin Keleş, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürleri katıldı.
Toplantıda 2016 yılı üretim programı gerçekleşmeleri, satış gelirleri ve maliyetleri üzerinde duruldu. 2017 yılı kayın emvali ve diğer emvallerin üretimi ve satışı ile ilgili üretim ve satış politikaları tartışıldı. Yapılan değerlendirmenin ardından toplantı sona erdi.

 

1.144 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.