Son güncellenme :26.04.2017 11:27

Anasayfa > > KBÜ’de ‘İletişim Ustalığı Zirvesi’ düzenlendi

26.04.2017 Çar, 11:27

 

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Artı Kariyer Kulübü ile Dönüşüm Konağı Başarı Psikolojisi Enstitüsü iş birliğinde ‘Deneysel Tasarım Öğretisi – İletişim Ustalığı Zirvesi’ düzenlendi.

Karabük Üniversitesi Kamil Güleç Kütüphanesi Sezer Güleç Seminer Salonu’nda gerçekleşen programda iletişim alanında uzman kişiler bir araya gelerek iletişim çeşitleri ve kanallarını ayrıntılı olarak aktardı.

‘İletişim Kaliten hayat kalitendir. Hayatını ustaca yaşa’ sloganıyla gerçekleşen seminerde Melek Özerol, Deren Yılmaz, Seba Bitar, Emine Tunç ve Selcen Bahadır eğitimci olarak yer aldı.

Seminerde deneyimsel tasarım öğretisi hakkında bilgi veren eğitimci Melek Özerol; “Deneyimsel tasarım öğretisinin amacı, gerçeği deşifre etmek ve ihtiyaç sahibine ihtiyaç duyduğu konuyu aktarabilmektir.” dedi.

İki gün süren programın birinci gününde; ‘Deneyimsel Tasarım Öğretisi’, ‘İletişim Çeşitleri’, ‘İnsan Tanıma Sanatı’ ve ‘Gizemli Zıtlıklar Yasası’ gibi başlıklarda düzenlenen oturumlarla iletişimin insan hayatındaki önemine vurgu yapıldı.

İletişim Ustalığı Zirvesi’nin ikinci gününde ise eğitim uzmanları tarafından; ‘Genel İletişim Stratejileri’, ‘İletişimde Yanılgılar Ego İllüzyon ve Zihnin Filtreleri’, ‘İletişimde Bedel’, ‘İletişimde Beklenti’, ‘Üç Boyutlu İletişim’ ve ‘Topluluk Önünde Konuşma’ konularında sunumlar gerçekleştirildi.

İki gün süren zirveye ilk gününden itibaren öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.