Son güncellenme :08.11.2013 15:39

Anasayfa > > Op. Dr. Tuncay YILMAZ’a Başarı Belgesi

08.11.2013 Cum, 15:39

bas_ari

Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi branşında görev yapan Op. Dr. Tuncay YILMAZ görevi süresince göstermiş olduğu başarılı çalışmalardan dolayı Valilik Makamı tarafından başarı belgesi verildi.

Karabük Valiliği tarafından  kurumlarda çalışan ve üstün performans gösteren personele yönelik uygulanan başarı belgesi ile çalışanları motive etme kapsamında,Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Op. Dr. Tuncay YILMAZ yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi Vali Yardımcısı Erkan Çapar tarafından makam odasında düzenlenen törenle takdim edildi.

Törene Vali Yardımcısı Erkan Çapar Kamu Hastaneleri  Birliği Karabük Genel Sekreteri Uzm.Dr.Seyfettin KALAY Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Bayram Aydoslu ve Op.Dr.Tuncay YILMAZ katıldı.

Törende kısa bir açıklama yapan Uzm.Dr. Seyfettin KALAY farklı güzellikleri, özellikleri ve zenginlikleri olan bir ilde, insanımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığımızı vurgulayarak, “İlimizin sağlık alanında üst noktalara ulaşması ile kaynaklarının daha iyi değerlendirilebilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz gerek fiziki şartlar ve gerekse sağlık çalışanlarımız açısından önümüze koyduğumuz hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hedefleri gerçekleştirmede en büyük gücümüz nitelikli ve çalışkan Sağlık personelimizdir. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Op.Dr Tuncay YILMAZ  yoğun olarak müracaat edilen Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında görev yapıyor. Uzunca bir süredir de tek başına ilimize bu hizmeti vermeye çalışıyor görevi sırasında gösterdiği üstün başarı ve özverili tutumu Valiliğimiz tarafından da fark edilerek kendisine başarı belgesinin verilmesinin de mutluluğunu yaşıyoruz. Hekimimize başarılarından dolayı tebrik eder Sayın Valimiz İzzettin KÜÇÜK e de teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Vali Yardımcısı Erkan Çapar yaptığı açıklamada ilimiz Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  görev yapan Op.Dr.Tuncay YILMAZ’ın göreve geldiği günden bu güne kadar özverili  ve başarılı çalışmalarda bulunduğu özellikle uzun süredir bulunduğu serviste tek başına görev yapmaya çalıştığı bu özverili ve gayretli çalışmasının Karabük genelinde takdirle karşılandığını ifade ederek devlet memurları kanunun 122 maddesi gereğince Valimiz İzzettin Küçük tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildiğini ifade ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

 

28.970 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 3 yorum bulunmaktadır.

cüneyt başaran

Eşimin iki ameliyatın da her zaman yanımızda olduğu ve başarıları için değerli doktorumuza minnettarız.

23.01.2014, 23:28
Levent Civelek

Tuncay Abi, samsundan selamlar.Başarılarının devamını dilerim.Bütün hpa arkanda.

15.02.2014, 14:23
eda öztürk

Benim bel fıtığı ameliyatım vardı. Ölüyodumm çok ağrım vardı gerçekten çok iyi bni tuncay yılmaz ameliyat etdii . ve şimdi çok iyiyimm çok iyi ilgileniyo doktor allah razı olsunn

17.11.2015, 10:09