Son güncellenme :07.06.2017 13:50

Anasayfa > > Ramazan Etkinlikleri Hergün Ayrı Bir Mahallede Devam Ediyor

07.06.2017 Çar, 13:50

KARABÜK BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, HER AKŞAM FARKLI BİR MAHALLEDE VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR. 5000 EVLER 75. YIL MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİĞE ÖZELLİKLE ÇOCUKLARIN İLGİSİ YOĞUN OLDU.
Ramazan etkinliğine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci, Karabük Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Sosyal Yaşam Merkezleri Sorumlusu Aydın Karataş, 5000 Evler 75. Yıl Mahalle Muhtarı Recep Çakıcı ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.
Karabük Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayı dolayısı ile bir ay boyunca düzenlenen etkinlikler, her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Karabük Belediyesi Kent Orkestrası ve Ses Sanatçısı Recep Karagöz’ün seslendirdiği birbirinden güzel eserler ise dinleyicilerden büyük alkış aldı.
Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Mahalle sakinlerinin ilgi ile izlediği eğlencede düzenlenen yarışmalarda birbirleri ile kıyasıya yarışan miniklerin yaşadığı mutluluk ise görülmeye değerdi. Etkinliklerde çocuklara yönelik halat çekme, sandalye kapma, şarkı söyleme gibi çeşitli yarışmaların yanı sıra ücretsiz pamuk şekeri,  patlamış mısır ve balon dağıtıldı. Yarışmalarda birinci gelen çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.