Son güncellenme :10.09.2016 13:03

Anasayfa > > Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu TSO, Müsiad, İlim Yayma Cemiyeti, Memur-Sen ve Ensar Vakfı Başkanları ile Safranbolu’nun geleceğini konuştu.

10.09.2016 Cts, 13:03

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu TSO, Müsiad, İlim Yayma Cemiyeti, Memur-Sen ve Ensar Vakfı Başkanları ile Safranbolu’nun geleceğini konuştu.

Belediye Makam odasında gerçekleşen toplantıya Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Sami Acar, Müsiad Başkanı Ahmet Nur, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı İlyas Yıldız, Karabük Memur – Sen Şube Başkanı Zeki Öz, Karabük Ensar Vakfı Yetkilisi Kadir Öztürk katıldı.

Toplantıda Safranbolu’nun geleceği masaya yatırılırken, Konuklar, bu tür çalışmaları sürdürmek anlamında Belediye Başkanımız ile hemfikiriz. Bizler Safranbolu’nun geleceğini, gerçekleştirilen güzel çalışmalar ve projelerle oldukça iyi görüyoruz. Sayın Başkanımıza, dolayısı ile Safranbolu’nun geleceğine yardımcı olmaya, destek vermeye devam edeceğiz “ şeklinde görüş birliğinde olduklarını ifade ettiler.

Başkan Aksoy ise Safranbolu adına yapılan her çalışmada var olduklarını, bu önemli toplantının da oldukça verimli geçtiğini söyledi.

Safranbolu Belediyesi olarak tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum Örgütleri ile muhteşem bir uyum içerisindeyiz. 2009 yılından bu yana pek çok kurum ile Safranbolu’muz için önemli projelere imza attık. Bu gün gerçekleşen toplantıda bu anlamda çok önemli idi. İnşallah bu tür toplantıları daha da zenginleştirerek devam ettireceğiz. Bu gün gerçekleştirdiğimiz toplantıda kısaca Safranbolu’nun geleceği hususunda sivil inisiyatif fikirlerini ifade etti. Üniversitenin ve diğer hayır faaliyetlerinin yapılandırılması hususunda, bununla birlikte Safranbolu’nun sektörler bazında gelişimleri ile ilgili fikirlerin paylaşıldığı verimli bir toplantı oldu. Ben Safranbolu’muz adına değerli Başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.