Son güncellenme :15.11.2013 11:09

Anasayfa > > Tokatlı Kanyonuna şelale yapılıyor

15.11.2013 Cum, 11:09

kan_yon

Tokatlı Kanyonuna şelale yapılıyor

 

Cam Teras ile birlikte büyük bir ilgi odağı haline gelen Tokatlı Kanyonuna şimdi de şelale yapılıyor. Şelale Cam Teras’ın karşısına yapılacak. Şelale ile birlikte kanyonun son zamanlarda artan turist yoğunluğunun daha da artırılması hedefleniyor.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun şelale yapılacak alanda incelemelerde bulundu.

 

İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun beraberinde Yatırım ve İnşaat Müdür Vekili Orhan Nallı, Elektrik Mühendisi Erol Aydın, Makine Mühendisi Mustafa Yılmaz, İnşaat Mühendisi Arif Bahadır Erbey ve yapım işi uhdesinde kalan Firma Yetkilisi ile birlikte Safranbolu İncekaya Köyünde bulunan Cam Terasa giderek Cam terasın karşına yapılacak şelalenin yerinde incelemelerde bulundu.

Önce şelalenin yapılacağı yeri Cam Terastan inceleyen Genel Sekreter Mehmet Uzun daha sonra beraberindekilerle birlikte Tokatlı Kanyonuna inerek şelalenin yapılacağı yeri ve su biriktirme yerleri hakkında bilgi aldı.  Müteahhit firma yetkilisinden de projenin titizlikle uygulanarak her hangi bir aksaklık yaşanmamasını istedi.

Genel Sekreter Mehmet Uzun burada yaptığı değerlendirmede; “ Cam teras Safranbolu turizmine büyük bir katkı sağlamıştır, Cam terasın karşısına yapılacak olan şelalenin de tamamlanarak bitmesinden sonra buralara daha bir canlılık getireceğini ve Safranbolu Turizmine daha da katkı sağlayacağını umuyorum” dedi.

3.832 kez okundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.