Son güncellenme :08.06.2017 13:47

Anasayfa > > Vali Mehmet Aktaş Eskipazar’da Muhtarlarla bir araya geldi

08.06.2017 Per, 13:47

VALİ MEHMET AKTAŞ ESKİPAZAR KAYMAKAMLIĞI’NIN EV SAHİPLİĞİNDE ESKİPAZAR GENÇLİK MERKEZİ TOPLANTI SALONUNDA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ.
Başkanlığını Vali Mehmet Aktaş’ın yaptığı toplantıya Eskipazar Kaymakam Vekili Samet Serin, Eskipazar Belediye Başkan Vekili İdris Örenbaşı, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.
Geçtiğimiz yılın Ekim ayında yapılan ilk toplantıda muhtarlarımız tarafından dile getirilen sorunların hangi aşamada olduğu hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun tarafından ayrıntılı bilgilerin verildiği toplantı mahalle ve köy muhtarlarımızın taleplerini dile getirmeleri ile sona erdi.
Eskipazar ilçemizde devam eden yatırımları da inceleyen Vali Mehmet Aktaş, Eskipazar İlçe Emniyet Amirliği ve Şehit Cafer Demircan İmam Hatip Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) merkezi sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak ilçe birincisi olan Şehit Cafer Demircan İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Ervanur Çankaya’yı sınıfında ziyaret ederek tebrik eden Vali Mehmet Aktaş başarı dileklerinde bulunduğu öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Daha sonra Hadrianopolis Antik Kentinde incelemelerde bulunan Vali Mehmet Aktaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin’den bilgiler aldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.